Portfolio

Uwielbiam różnorodność mojej pracy! Moje portfolio obejmuje e-booki kulinarne, podróżnicze i prawnicze, karty pracy, notesy i planery – i wiele innych publikacji.

Zobacz przykładowe realizacje, zapoznaj się z opiniami moich klientek i daj znać, czym Ty mnie zaskoczysz!

Współpraca z Wiolą to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Świetne podejście do klienta, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu swojej pracy, to niewątpliwe atuty Wioli. Z przyjemnością wrócę przy kolejnych publikacjach.

Współpraca z Wiolą była wielką przyjemnością. Pełen profesjonalizm, dobry kontakt i morze cierpliwości 🙂 Polecam Wiolę i nie mogę się doczekać pracy nad kolejnym ebookiem.

Współpraca z Wiolą to czysta przyjemność! Od razu zrozumiała naszą wizję, zaproponowała nam świetne rozwiązania i do tego sprawnie (i z cierpliwością) wcielała w życie nasze poprawki.

Zdecydowanie mogę polecić współpracę z Wiolettą! Świetne pomysły, bardzo sprawna i szybka praca, jednocześnie jakość na najwyższym poziomie. Wioletta jest profesjonalistką i współpraca z Nią to sama przyjemność! Na pewno przy kolejnych projektach również będę chciała podjąć współpracę. Całość oceniam 10/10!