portfolio

E-book kulinarny, karty pracy spójne z merytoryczną treścią oraz poradniki i serie e-booków, a także plannery! Zobacz moje dotychczasowe realizacje, zapoznaj się z opiniami moich Klientek i podejmij decyzję.

Współpraca z Wiolą to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Świetne podejście do klienta, terminowość oraz rzetelność w wykonywaniu swojej pracy, to niewątpliwe atuty Wioli. Z przyjemnością wrócę przy kolejnych publikacjach.

Praca z Kasią to była czysta przyjemność. Estetyka od samego początku przypadła do gustu zarówno mi jak i Kasi. E-book jest naszpikowany wiedzą i bardzo praktycznymi wskazówkami. Bardzo cenię sobie klientki tak zorganizowane jak Kasia. 

Wioletta jest fenomenalną, pełną kreatywności i inicjatywy graficzką. Jest bardzo dokładna i stara się zawsze, aby finalny produkt był spójny z identyfikacją marki klienta. Jej otwartość i elastyczność podczas bieżącej pracy nad projektem, umiejętność współpracy w większym zespole podwykonawców jest doskonałym uzupełnieniem jej artystycznych zdolności. Serdecznie polecam współpracę przy składach ebooków oraz innych graficznych potrzebach właśnie z Wiolettą. 

Wcześniej robiłam dla Magdy metamorfozę jej poprzedniego e-booka, dlatego wiedziałam już czego ode mnie będzie oczekiwać w tym projekcie. Mam nadzieję że w niedalekiej przyszłości, Magda stworzy całe stadko

e-booków którymi będę mogła się zaopiekować.

Karolina Wilk

Współpraca z Wiolą Rewelacja! Zrobiłyśmy razem kilka produktów i kolejne przed nami. Poza dokładnością, profesjonalizmem i rzetelnością jest coś, co sprawia, że z Wiolą się tak dobrze pracuje. To niesamowita intuicja i zdolność rozumienia tego, co klient ma na myśli. Ja jestem bardzo wymagająca i dozą nieufności powierzam swoje „wychuchane” projekty innym – a jednak do Wioli chętnie wracam i zawsze jestem spokojna, że wszystko wyjdzie lepiej, niż zakładałam.

Dla Karoliny, stworzyłam już 3 produkty a na horyzoncie czają się kolejne. Pierwszym z nich, był darmowy e-book z przepisami na kanapki. Po jego premierze Karolina napisała mi, że wiele osób zachwyca się tym, jak on wygląda. To ten projekt sprawił, że zaczęłam jeszcze bardziej zgłębiać tajniki składu e-booków. 

Drugim produktem był Notatnik najlepszych chwil, który jest produktem fizycznym. Pracowałam z wykorzystaniem ręcznie narysowanych akwareli stworzonych przez @ma_tomczyk.

Następnym projektem, również był e-book kulinarny, tym razem płatny produkt wypełniony po brzegi takimi przepisami, że składając go, byłam ciągle głodna. 

Karolina jest stała się bardzo bliska memu sercu. Zazdroszczę sobie takiej ciepłej i empatycznej klientki.

Anna Tabaj

Wiola sprawdziła się w intensywnej pracy nad składem aż trzech części ebooków nie tylko pod względem super responsywnosci, spójnego poczucia estetyki (na którego punkcie mam totalnego fioła), ale na pewno skradła moje serducho do kolejnych projektów tym, że słucha, nie ma jej „widzimisie”, ale autor jest królem. A to uczucie, gdy klient Ci pisze „świetny, merytoryczny eBook i piękny wizualnie”… bezcenne!

Ania napisała do mnie, ponieważ potrzebowała kogoś do składu jej serii
e-booków „Dzień wystarczająco dobry”. Miała już ustalony branding swojej marki dlatego tylko lekko zmieniłyśmy fonty i zamieniłyśmy akwarelowe dodatki na jednolite plamy kolorów dodając publikacji nowocześniejszy wygląd oraz więcej przejrzystości. 

Autorką okładek tej serii jest przezdolna @lojesia.maluje, której elementy, znalazły się również w środku e-booka jako dopełnienie. 

Katarzyna Antonik-Heller

Współpraca z Wiolą to czysta przyjemność. A w momencie otrzymania gotowych projektów byłam zachwycona! Wiola bardzo cierpliwie podchodziła do wszystkich moich pomysłów, przypływów kreatywności i zmian – proponując jednocześnie ciekawe rozwiązania. Wszystko przebiegło bardzo szybko, sprawnie i zgodnie z umówionymi warunkami. Bardzo wyczuła mój styl i jestem zachwycona współpracą.

Kasia potrzebowała renowacji swoich e-booków oraz kart ćwiczeń ze swojej Skrzydlatej Szkoły (której kiedyś byłam uczestniczką). Przy okazji zebrałyśmy wszystko to co było obecne w brandingu marki Kasi i stworzyłyśmy spójną całość. Współpraca z Kasią była bardzo inspirująca i szczerze bardzo polecam wszystkie jej rozwojowe produkty.