o mnie

Uwielbiam surowe teksty przerabiać na piękne i czytelne produkty. Nadawać im kształt, formę i kolor, które później – wprawiają odbiorców w zachwyt.

Zależy mi, aby polski Internet był pełen dobrze złożonych, pięknych e-booków, bez na siłę justowanego tekstu lub różnych marginesów w obrębie jednej pracy, dlatego e-booki moich Klientek składam w specjalnie do tego celu przystosowanych programach, takich jak InDesign oraz photoshop.

W jednym czasie współpracuję z jedną Klientką, dzięki czemu mogę w 100% skupić się na jednym projekcie, co później przełoży się na fenomenalny efekt!

W swojej karierze Graficzki, przeszłam już chyba wszystkie etapy. Od logotypów, po wizytówki, ulotki, aż po zaproszenia ślubne i strony Internetowe. Jeszcze nie tak dawno, projektowałam również grafiki do social mediów. Jednak to składanie e-book i współdzielenie emocji związanych z wydaniem własnego, pięknego produktu dają mi najwięcej radości! 

 

DLACZEGO SKŁAD?

Pierwszy raz do Photoshopa usiadłam w 2008 roku. Od tamtej pory pasja do grafiki na stałe zawitała do mojego życia. Już na studiach projektowałam plakaty dla uczelni i znajomych

Nie pomyślałam nigdy by się w tym specjalizować, dopóki sama nie napisałam swojego e-booka i nie zaczęłam go składać. Mogłam siedzieć całymi dniami i nic nie jeść, tak bardzo wsiąkłam w ten projekt. Po jego premierze dostałam mnóstwo entuzjastycznego feedbacku, nie o tym co w e-booku się znalazło, ale właśnie o tym jak on wyglądał. Potem pojawił się kolejny i kolejny projekt, aż moja koleżanka zapytała, czy złożyłabym dla niej e-booka – i maszyna ruszyła. I dziś mogę pełna dumy i radości powiedzieć: zajmuję się profesjonalnym i pięknym składem materiałów wszelakich! Od e-booków, po plannery.

króliki

Uwielbiam królicze towarzystwo! Przez kilka lat byłam wolontariuszką Stowarzyszenia Pomocy Królikom. Aktualnie jestem opiekunką pary szczęśliwych uszaków: Romy i Vianka. 

mąż

Jestem żoną inspirującego faceta, który jest moją motywacją i siłą do działania. Dzięki jego wierze we mnie i wsparciu – mogę oddawać się pasji tworzenia i być graficzką nie tylko z zawodu, ale również chęci zmieniania cyfrowego świata na piękniejszy i bardziej kolorowy.